Кам'янець-Подільський заклад освіти №15 - заклад сприяння здоров'ю, заклад, дружній до дитини

Середа, 29.01.2020, 11:35
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Жахливо
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 15
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформація для батьків

Шановні батьки!

Про навчально- виховний проект «Інтелект України»

Положення

про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів

Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 Хмельницької області

1. Загальні положення

Дане Положення розроблено у відповідності до статті 26 Закону України «Про освіту», згідно з якою забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці та виховання у навчальних закладах покладається на керівника навчального закладу, Положення «Про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 № 563 зі змінами, Статутом школи та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують вимоги до встановлення належного порядку роботи та створення безпечних умов для учнів і працівників загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, а також виключення можливості проникнення сторонніх осіб, порушення санітарно-епідеміологічного стану, виносу службових документів, матеріальних цінностей та інших порушень громадського порядку.

Контрольно-пропускний режим – сукупність заходів і правил, що запобігають можливості несанкціонованого проходу осіб, проїзду транспортних засобів, виносу (вивозу) майна на територію чи з території школи. Пропускний режим в будівлі школи передбачає комплекс спеціальних заходів, направлених на підтримання та забезпечення встановленого порядку діяльності школи і визначає порядок пропуску учнів, працівників школи і громадян до будівлі та внутрішніх приміщень школи.

Охорона приміщень забезпечується у світловий день охоронцем приватного підприємства «Вітязь+гарант», у нічний час сторожами школи.

Відповідальність та контроль за порядком здійснення пропускного режиму в приміщенні покладається на:

- директора школи (або особу що його заміщує в даний момент);

- заступника директора з виховної роботи;

- заступника директора з адміністративно-господарчої роботи (або завгоспа);

- чергового адміністратора;

- чергового технічного працівника;

-охоронця;

- сторожа.

Виконання вимог, що визначаються даним Положенням, є обов’язковим для всіх працівників. які постійно або тимчасово працюють в школі, учнів та їх батьків, всіх юридичних та фізичних осіб, що виконують свою діяльність чи знаходяться з інших причин на території школи.

З метою ознайомлення відвідувачів школи з пропускним режимом і правилами поведінки відвідувачів дане Положення розміщується на стендах в холі першого поверху будівлі школи та на офіційному інтернет-сайті школи.

2. Порядок проходу в будівлю школи.

2.1 Пропускний режим в будівлю школи, а також відкривання/закривання дверей забезпечують охоронець, черговий технічний працівник, сторож. Центральний вхід в будівлю школи у вихідні та святкові неробочі дні – постійно зачинений..

2.2 Контрольно-пропускний режим для учнів школи:

2.2.1 Учні школи проходять в будівлю школи через гардероб (під час опалювального сезону) та через центральний вхід (коли гардероб не працює).

2.2.2 Початок навчальних занять о 8:30 годин. Учні зобов’язані прибути до школи не пізніше 7:55 год. Учні чергового класу повинні прибути до школи о 7:50 год. За наказом директора школи, в разі виробничої необхідності, час початку навчальних занять може змінюватись. В таких випадках на уроки необхідно приходити за 10 хвилин до їх початку.

2.2.3 Уходити (виходити) зі школи учням до закінчення навчальних занять дозволяється лише на підставі дозволу класного керівника, медичної сестри або представника адміністрації.

2.2.4 Вихід учнів зі школи на уроки фізичного виховання, на екскурсії, чи на інших підставах відбувається організовано і в супроводі вчителя.

2.2.5 Учні, що відвідують гуртки, секції та інші позакласні заходи, допускаються в школу згідно розкладу занять або в супроводі відповідального за проведення такого заходу.

2.2.6 Під час канікул учні допускаються в школу згідно плану заходів на канікули, затвердженому директором школи.

2.2.7 Учні школи не мають права знаходитися в будівлі школи та на її території після закінчення навчальних занять або позаурочних заходів без дозволу працівників школи і без їх присутності.

2.2.8 До школи учні заходять в шкільній формі або в одязі ділового стилю, прийнятному для відвідування державних громадських установ.

2.2.11 У приміщенні та на території школи суворо заборонено: паління, вживання алкоголю та наркотичних речовин

2.3. Контрольно-пропускний режим для працівників школи:

2.3.1 Представники адміністрації та інші працівники школи мають змогу проходити та знаходитись в приміщенні школи в будь-який час доби, а також у вихідні та святкові дні, якщо це необхідно для виконання службових обов’язків і не обмежено поточними наказами відповідального за контрольно-пропускний режим.

2.3.2 Педагогам рекомендовано прибувати до школи не пізніше 7 години 45 хвилин.

2.3.3 В окремих випадках, у відповідності з розкладом занять, затвердженим директором школи, уроки конкретного педагога можуть починатись не з першого уроку. У даному випадку та інших конкретних випадках педагог зобов’язаний прийти до школи не пізніше ніж за 15 хвилин до свого першого уроку.

2.3.4 Учителі перших класів приходять до школи з розрахунком часу необхідного для зустрічі дітей біля входу до школи або гардеробу та супроводу їх до класу, але не пізніше 8:15 год. По закінченні занять вчитель передає дітей батькам, що їх зустрічають.

2.3.5 Адміністрація школи та вчителі зобов’язані заздалегідь попередити чергового технічного працівника про час запланованих зустрічей з батьками, а також про час і місце проведення батьківських зборів.

2.3.6 Всі інші працівники школи приходять в школу у відповідності з графіком роботи, затвердженим директором школи.

2.4 Контрольно-пропускний режим для батьків (законних представників) учнів школи.

2.4.1 Батьки учнів проходять до будівлі школи через центральний вхід.

2.4.2 Батьки учнів проходять в будівлю і повідомляють ім’я, по батькові та прізвище вчителя або адміністратора, до якого вони направляються, а також прізвище, ім’я своєї дитини, клас, в якому вона навчається. Технічний працівник з’ясовує мету приходу і пропускає в приміщення з дозволу працівника школи, до якого вони прийшли.

2.4.3 З учителями батьки зустрічаються на батьківських зборах, за запрошенням або після уроків. І лише в екстрених випадках під час перерви.

2.4.4 Учителі зобов’язані заздалегідь попередити чергового про прихід батьків, а також про час та місце проведення батьківських зборів.

2.4.5 Батькам не дозволяється проходити до навчального закладу з крупно габаритними сумками чи валізами.

2.4.6 Прохід у школу батьків з особистих питань до адміністрації школи можливий за умови попередньої домовленості з представниками самої адміністрації.

2.4.7 У випадках незапланованого приходу до школи батьків учнів, черговий з’ясовує мету їх приходу і пропускає в будівлю школи тільки з дозволу адміністрації.

2.4.8 Батьки, що супроводжують або зустрічають своїх дітей, до будівлі школи не заходять і чекають дітей на вулиці. В окремих виняткових випадках (негода тощо) проходять до вестибюлю школи не далі поста чергового технічного працівника і в межах його огляду.

2.4.9 Для батьків першокласників протягом першого семестру навчального року встановлюється адаптивний контрольно-пропускний режим у відповідності до розкладу навчальних занять, котрий обумовлюється окремо класними керівниками на батьківських зборах згідно наказу директора.

2.5 Контрольно-пропускний режим для відвідувачів школи.

2.5.1 Відвідувачі проходять в будівлю школи через центральний вхід.

2.5.2 Особи, не пов’язані з навчальним процесом, які відвідують школу за службовою необхідністю, пропускаються при пред’явленні документу державного зразку, що засвідчує особу, за погодженням з директором школи (особою, що його заміняє) і записом в «Журналі обліку відвідувачів».

2.5.3 Посадові особи, які прибули до школи з перевіркою, пропускаються при пред’явленні документу, що засвідчує особу з обов’язковим повідомленням адміністрації школи та відповідною реєстрацією.

2.5.4 Групи осіб, що відвідують школу для проведення і участі в масових заходах, семінарах, конференціях, оглядах тощо, допускаються в будівлю школи за дозволом директора школи.

2.5.5 На прийом до директора школи в дні прийому або за викликом, відвідувачі пропускаються до школи:

- в адекватному стані (визначається візуально).

2.5.6 Для виклику працівника школи або представника адміністрації необхідно звертатись до охоронця ,чергового адміністратора, чергового технічного працівника.

2.5.7 При відвідуванні школи відвідувач зобов’язаний за проханням охоронця, чергового технічного працівника надати на візуальний огляд принесені з собою речі для недопущення проносу в будівлю школи алкоголю, наркотичних, вибухонебезпечних, легкозаймистих, отруйних речовин і рідин, заборонених для зберігання та перенесення без спеціального дозволу предметів, зброї та боєприпасів тощо.

2.5.8 У випадку виявлення у відвідувача або в його речах зброї, речовин, рідин, предметів згідно з п. 2.5.9 –охоронець, черговий технічний працівник затримує відвідувача, негайно доповідає про випадок черговому адміністратору і директору школи (особі, що його заміщує) та діє у відповідності до отриманих вказівок.

2.6.0. У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних з допуском відвідувачів до будівлі школи, черговий технічний працівник діє за вказівками директора школи чи його заступника.

3. Правила поведінки відвідувачів школи:

3.1 Відвідувачі, що знаходяться в приміщенні школи зобов’язані:

- зберігати встановлений порядок і дотримуватись норм поведінки в громадських місцях;

- не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та обслуговуючого персоналу, учнів та інших відвідувачів школи;

- виконувати законні вимоги та розпорядження адміністрації та працівників школи;

- не створювати перепон належному виконанню адміністрацією, вчителями, працівниками школи їх службових обов’язків;

- повідомляти секретаря про свою явку до школи за викликом директора;

- ставитись бережливо до майна школи,зберігати чистоту, тишу та порядок в приміщенні навчального закладу;

- при вході до будівлі школи відвідувачі, що мають при собі кіно- і фотознімальну, звуко- і відеозаписуючу апаратуру, а також переносну комп’ютерну і оргтехніку зобов’язані зареєструвати технічні засоби в охоронця, чергового технічного працівника – з метою контролю за виносом матеріальних цінностей з будівлі школи.

3.2 Відвідувачам школи забороняється:

- знаходитись в службових приміщеннях або інших приміщеннях школи без дозволу на те директора, адміністрації, охоронця чи просто вчителя;

- виносити з приміщення школи документи, надані для ознайомлення;

- знімати зразки документів зі стенду, а також розташовувати на ньому оголошення, не узгодженні з адміністрацією школи;

- приносити в приміщення школи алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю (крім осіб, котрим в установленому порядку дозволено зберігання та носіння табельної зброї і інших засобів), а також особисті речі за винятком портфелів і тек з документами, дамських сумок;

- палити в приміщенні та на території школи;

- вести розмови з мобільного телефону у всіх приміщеннях, крім коридорів та вестибюлю;

- бути присутнім на зборах та інших заходах з включеним мобільним телефоном;

- входити до школи в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, з жувальною гумкою, з дитячими колясками, з домашніми тваринами, товарами для продажу, а також в брудному одязі і з великогабаритними речами (виключаючи робітників, що виконують будівельні і ремонтні роботи);

- факти порушень громадського порядку і завдані збитки приміщенню фіксуються в установленому порядку особами, котрі здійснюють пропускний режим.

4. Відповідальність відвідувачів школи за порушення даного Положення:

- у випадку порушення відвідувачем школи пропускного режиму і правил поведінки йому робиться зауваження відповідальними за контрольно-пропускний режим, а в разі необхідності будь-яким працівником школи;

- у випадках скоєння відвідувачами кримінальних дій, винні особи підлягають кримінальній відповідальності згідно чинного законодавства;

- у випадку зумисного чи незумисного пошкодження або знищення майна загальноосвітніх шкіл на винних осіб поряд з адміністративною або кримінальною відповідальністю покладається обов’язок відшкодування причинених збитків.

5. Порядок пропуску представників засобів масової інформації

5.1 Працівники засобів масової інформації пропускаються в будівлю школи за акредитаційними посвідченнями чи картками тимчасової акредитації при наданні редакційного посвідчення.

5.2 Представники засобів масової інформації на заходи, що проводяться в приміщенні школи, пропускаються лише після перевірки документів, котрі підтверджують їх особу.

6. Організація і порядок проведення ремонтно-будівельних робіт в будівлі та приміщеннях школи.

Робітники і фахівці ремонтно-будівельних організацій пропускаються в приміщення школи черговим технічним працівником або охоронцем для виконання ремонтно-будівельних робіт за розпорядженням директора школи.

7. Порядок пропуску на період надзвичайних ситуацій або ліквідації аварійної ситуації

7.1 Пропускний режим в будівлі школи на період надзвичайних ситуацій обмежується.

7.2 Після ліквідації надзвичайної (аварійної) ситуації поновлюється звичайна процедура пропуску згідно з даним Положенням.

8. Порядок евакуації працівників, співробітників і відвідувачів школи з приміщень та порядок їх охорони

8.1 Порядок оповіщення працівників, співробітників і відвідувачів школи та їх евакуації з приміщення при надзвичайних ситуаціях (пожежа, стихійне лихо, інформація про загрозу скоєння терористичного акту тощо) та порядок їх охорони розробляються директором школи спільно з відповідальними за ведення роботи з охорони праці, протипожежної та електробезпеки.

8.2 За встановленим сигналом оповіщення всі відвідувачі, робітники, співробітники, а також робітники, які здійснюють ремонтно-будівельні роботи в приміщенні школи евакуюються з будівлі згідно з планом евакуації, що знаходиться в приміщенні школи на видному і доступному для відвідувачів місці. Пропуск відвідувачів в приміщення школи припиняється. Працівники школи і відповідальні особи приймають заходи по евакуації і забезпечення безпеки людей, що знаходяться в приміщенні, при прибутті співробітників відповідних служб для ліквідації надзвичайної ситуації забезпечують їх безперешкодний пропуск в будівлю школи.

 

ПРОЕКТ

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я  Про закріплення територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами міста

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646 "Про затвердження інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку", а також із змінами в мережі загальноосвітніх навчальних закладів, виконавчий комітет вирішив:

1. Закріпити за загальноосвітніми навчальними закладами території обслуговування (додається).

2. Зміни до рішення виконавчого комітету чи прийняття нового рішення проводити в разі зміни нумерації, ліквідації, появі нових будинків або зміни в мережі загальноосвітніх закладів освіти.

 1. Департаменту житлово-комунального господарства (директор Бабчинський О.В.):
  1. Щорічно, розпорядженням міського голови, призначати уповноважених з числа працівників житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних та житлових кооперативів, об'єднань (товариств) співвласників багатоквартирних будинків, гуртожитків для виконання роботи, пов'язаної з обліком дітей та підлітків шкільного віку.
  2. Складання списків, їх уточнення щорічно здійснювати у період з 15 травня по 15 серпня, кожний список використовується аж поки внесеним до нього підліткам виповниться 18 років.
  3. Списки дітей і підлітків шкільного віку складаються у двох примірниках за  формою згідно з додатком 2 Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку окремо на дітей, яким до 1 вересня поточного року виповнюється 5 років, і дітей та підлітків, яким до 1 вересня поточного року виповнюється 6-18 років (на кожний рік народження окремо), на підставі списків первинного обліку громадян, що зберігаються у житлово-експлуатаційних організаціях, правліннях житлово-будівельних кооперативів, паспортних відділках гуртожитків.
  4. Після уточнення списки затверджуються рішенням виконавчого комітету і не пізніше ніж 20 серпня один примірник передається до управління освіти і науки на паперових та електронних носіях.
 2. Управлінню освіти і науки (начальник Старченко С.В.):
  1. З метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти щороку проводити облік дітей і підлітків шкільного віку.
  2. Забезпечити перевірку директорами загальноосвітніх навчальних закладів явки дітей і підлітків до загальноосвітнього навчального закладу.
  3. Списки дітей і підлітків шкільного віку з вадами розумового та фізичного розвитку, які повинні навчатися у закладах для дітей, що потребують соціальної допомоги та соціальної реабілітації, а також тих, які не можуть навчатися, подає психолого-медико-педагогічна консультація в управління освіти і науки до 20 серпня щороку у 2-х примірниках.
 3. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:
  1. Вжити заходів до реалізації права дітей і підлітків шкільного віку, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування, на здобуття повної загальної середньої освіти.
  2. Щороку, до 05 вересня, на підставі списків забезпечити перевірку явки дітей і підлітків до загальноосвітнього навчального закладу і до 10 вересня подати звіт за ф.77- РВК в управління освіти і науки.
  3. За наявності у загальноосвітньому закладі учнів, які проживають на закріпленій за цим закладом території обслуговування і яких не було включено до списку, директор подає додатковий список таких учнів у двох примірниках до управління освіти і науки.
 4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 07.07.2005 р. № 1308 "Про закріплення територій обслуговування за  загальноосвітніми навчальними закладами міста".

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови В.О. Сукача.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                    М.СІМАШКЕВИЧ

 

ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ,

КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ                                                                                                 Г. ГОРШУНОВ

1.Оприлюднити на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради

2. Потанська В.Д.,  30785

3. Реєстрація розсилки: управління освіти і науки – 2, департамент житлово-комунального господарства - 1

     Додаток до рішення виконавчого комітету

ТЕРИТОРІЇ обслуговування, закріплені за загальноосвітніми навчальними закладами

СЗОШ № 1

Площі:  Вірменський ринок, Польський ринок, Руський ринок, Троїцька.

Вулиці: Вали, Вірменська, Госпітальна, Довга, Домініканська, Замкова, Зантуська,  Зарванська, Іоанно-Предтеченська, Кузнечна, Михайлівський узвіз, Онуфріївська (№ 7-29), Петропавлівська, Поштовий узвіз, П’ятницька, Реміснича, Руська, Старобульварна, Старопоштовий узвіз, Татарська, Тринітарська, Троїцька, Успенська, Францисканська,

Провулки: Гімназійний, Миколаївський, Михайлівський, Тісний, Комендантський.

ЗОШ № 2

Проспекти:  Грушевського (№ 42-44 парні).

Вулиці:  Гагаріна (№ 51-63 непарні),  Гастелло, Госпітальна, Єрмака, Князів Коріатовичів, Матросова, Огієнка (№ 52-58 парні, № 53-59 непарні).

Провулки: Гастелло, Чкалова.

НВК № 3

Проспекти:  Грушевського (№ 33-39 непарні, №62-80).

Вулиці: Годованця, Івана Франка, Крип’якевича, Кулика, Лермонтова, Лесі Українки (№ 66-70 парні, № 85-122), Маршала Харченка (№ 1-22), Мічурінська, Панівецька, Південна, Слєпньова, Шевченка (№ 30-46 парні, № 69-113).

Провулки: Загородній, Проектний, Прорізний, Слєпньова.

СЗОШ № 5

Проспекти:  Грушевського (№ 31, 31А, 34).

Вулиці: Гагаріна (№ 56-60 парні,  № 65-89 непарні), Берлін Люби, Водоп’янова, Гагенмейстера, Гунська, Дачна, Драй-Хмари, Каманіна, Карвасари, Кренкеля, Леваневського, Лесі Українки (№39-62, №75-79 непарні), Ляпідевського, Нагірна, Огієнка (№ 38-48 парні, № 63-94),  Річна, Середня, Сіцинського, Уральська, 8 Березня, Шевченка (№ 31-65  непарні).

Провулки:  Дороніна, Шевченка.

 

ЗОШ № 6

Вулиці:  Болаєва, Лелюшенка, Миру, Молодіжна, Наливайка, Олекси Довбуша, Проектна, Проектна-1, Проектна-2, Проектна- 3, Проектна – 4, Тонкочеєва, Центральна.

Провулки: Шкільний, Котовського.

ЗОШ № 7

Вулиці: Дружби народів (№ 1-4), Жукова, (№13-33), Космонавтів,  Нігинське шосе (№ 30-34 парні), Фабриціуса, 30 років Перемоги.

Провулки: Північний, Фабриціуса, Чапаєва.

НВК № 8

Вулиці:  Данила Галицького (№ 2-30 парні), Лесі Українки (№ 22-39), Шевченка (№15-29 непарні, № 22)

НВК № 9

Проспекти:  Грушевського (№ 38, 40, 41, 41Б).

Вулиці:  Гагаріна (№ 37-49), Данила Галицького (№ 1-13 непарні), Драгоманова,  Огієнка (№ 20-51), Соборна.

ЗОШ № 10

Вулиці: Богуна, Ватутіна, Добролюбова, Короленка, Коцюбинського, Леонтовича, Лисенка, Мічуріна, Нігинське шосе (№ 1-29, 31-39 непарні), Павлова, Панфілова, Пархоменка, Руданського, Саксаганського, Смірнова, Фурманова, Хмельницька, Хмельницьке шосе,Чернишевського, Черняхівського,Чехова, Якіра.

Провулки: Гайдара, Голованевського-Барського, Гуменецький, Заводський, Короленка, Котляревського, Лисенка, Мічуріна, Павлова, Радгоспний, Хмельницький, Черняхівського.

ЗОШ № 11

Вулиці: Видрівецький узвіз, Видрівка, Жванецьке шосе, Заболотного, Кіргізова, Козицького, Некрасова, Об’їзна, Оринінське шосе, Папаніна, Свідницького.

Провулки: Амбулаторний, Базарний, Довжоцький, Жванецький, Заболотного, Зелений, Кам’янецький, Колгоспний, Некрасова, Об’їзний, Оринінський, Панаса Мирного, Папаніна, Попова, Свідницького, Спортивний, Топольського, Шолохова.

ЗОШ № 12

 Вулиці: Будівельників, Затонського, Кривоноса, Куйбишева, Максимчука, Маршала Харченка (№ 24-62), Праці, Старицького, Фрунзе, Ценського.

Провулки: Будівельників,  Крайній, Степовий.

НВК № 13

Площі: Торгова.

Вулиці: Біланівська набережна, Бусигіна, Веліканова, Вутіша, Герцена, Збарського, Зіньковецька, Зіньковецька набережна, Зіньковецький тупик, Івана Сірка, Ісайї Кам’янчанина, Каліська, Криленка, Ладигіна,  Нігинське шосе (№ 38-44 парні, 41-61 непарні), Онуфріївська (№1-5), Підзамецький узвіз, Пушкінська (№ 1-30), Пушкінський узвіз, Північна (№ 1-77), Смотрицька, Суворова, Тімірязєва (№1-98), Укмергеська, Устима Кармелюка, Чапаєва,  Шевченка (№1-14, 16-18),  Шмідта.

Провулки: Бульварний, Войкова, Калініна, Київський, Круглий, Спартака, Червоногвардійський, Чубаря, Щорса.

НВК № 14

Проспекти:  Грушевського (№ 2-30 парні).

Вулиці:  Гагаріна (№ 1-37В), Лесі Українки (№ 1-18), Огієнка (№ 1-31 непарні, № 6-8 парні), Північна (№78-94),  Пушкінська (№ 33-39 непарні), Тімірязєва (№ 100-118, 120-144 парні), Червоноармійська (№1-34).

Провулки: Богінського, Будьонного, Лагерний, Піонерський.

ЗОШ № 15

Проспекти:  Грушевського (№ 15-21 непарні, № 32-36 парні)

Вулиці: Вокзальна (№ 69-97), Привокзальна (№ 15-29 непарні № 20-28 парні), Першотравнева, Пушкінська (№ 31, 34 – 44 парні, № 41-51 непарні),  Червоноармійська (№38-52 парні),

НВК № 16

Проспекти:  Грушевського (1-21 непарні).

Вулиці: Вокзальна (№1-59), Індустріальна,  Привокзальна (№ 2-18 парні, № 3-13 непарні), Північна (№96-112), Тімірязєва (№ 119-129 непарні, № 146-166), Червоноармійська (№35-53 непарні).

Провулки: Привокзальний.

НВК № 17

Вулиці: Васильєва, Голосківська, Голосківське шосе, Гумениська, Дружби народів (№ 6-18), Нігинське шосе (№ 14-28 парні), Жукова (№1-11), Розвадовського.

ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ,

КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ                                                                                                 Г. ГОРШУНОВ