Кам'янець-Подільський заклад освіти №15 - заклад сприяння здоров'ю, заклад, дружній до дитини

Середа, 26.09.2018, 16:26
Меню сайту
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Жахливо
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 15
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

продовження оприлюднення списків переводу учнів до наступних класів (5-8, 10)

   до 9-А класу

  1.  

Барановського Владислава

  1.  

Батолінського Владислава

  1.  

Богуцьку Іванну

  1.  

Бойчука Володимира

  1.  

Бонцю Христину

  1.  

Гавриньова Владислава

  1.  

Гелету Єву

  1.  

Григорука Веніаміна

  1.  

Гулько Поліну

  1.  

Давидчика Андрія

  1.  

Данілевську Антоніну 

  1.  

Дворак Ольгу

  1.  

Зінкевича Богдана

  1.  

Касап Катерину

  1.  

Катушинського Ярослава

  1.  

Литвинюк Аліну

  1.  

Маліновського Володимира

  1.  

Маркіну Дарію

  1.  

Марущака Анатолія

  1.  

Намок  Володимира

  1.  

Опалінського Владислава

  1.  

Панько Яну

  1.  

Пушкара Олександра

  1.  

Свіцку Марію

  1.  

Трач Наталію

  1.  

Хращевського Миколу

  1.  

Челядіна Андрія

  1.  

Черватюка Володимира

  1.  

Чесановську Дар’ю

  1.  

Шурипу Владислава

до 9-Б класу

  1.  

Архангельську Анастасію

  1.  

Архіпова Миколу

  1.  

Бекерську Поліну

  1.  

Василевича Вадима

  1.  

Гоголя Олександра

  1.  

Дишлевича Богдана

  1.  

Довгань Наталію

  1.  

Заремського Сергія

  1.  

Ілаш Анастасію

  1.  

Калинюк Анастасію 

  1.  

Каправу Вікторію

  1.  

Козака Юліана

  1.  

Ломова Дмитра

  1.  

Любінську Вікторію

  1.  

Мадудяк Марину

  1.  

Мелкіх Даніїла

  1.  

Мельника Богдана

  1.  

Мельник Крістіну

  1.  

Мрачковського Олександра

  1.  

Олійника Матвія

  1.  

Павленка Максима

  1.  

Павліковську Ульяну

  1.  

Перескокова Дмитра

  1.  

Романову Ілону

  1.  

Слабу Валерію

  1.  

Хміля Артура

  1.  

Хміль Марію

  1.  

Ходякова Віктора

  1.  

Худика Арсенія

  1.  

Швець Марію

  1.  

Ярову Світлану

до 11 класу

  1.  

Белковського

Івана

  1.  

Боднар

Вікторію

  1.  

Бойчук

Вікторію

  1.  

Галагодзу

Владислава

  1.  

Дрегуш

Юлію

  1.  

Кравзюка

Андрія

  1.  

Лакатоша

Михайла

  1.  

Мельник

Катерину

  1.  

Пасічника

Владислава

  1.  

Станіславську

Марину

  1.  

Тарасюка

Ярослава

  1.  

Харламову

Валерію

Відповідно до Положення про Похвальний лист "За високі досягнення у навчанні" нагородити Похвальним листом учнів:

  1.  

Губеліт Лілію Євгеніївну, ученицю 5-А класу

  1.  

Лакатош Вікторію Сергіївну, ученицю 5-А класу

  1.  

Фенцура  Микиту Вадимовича, учня 5-Б класу

  1.  

Воронюк Антоніну Володимирівну,  ученицю  6-А класу

  1.  

Горбатюка Глєба Сергійовича, учня 6-А класу

  1.  

Корнійчук Олександру Петрівну, ученицю 6-А класу

  1.  

Рогожу Святослава Ігоровича, учня 6-А класу

  1.  

Субботіну Дар’ю Андріївну, ученицю 6-А класу

  1.  

Рашкевич Віолетту Володимирівну, ученицю 6-Б класу

  1.  

Моржак Діану Ігорівну, ученицю 7-А класу

  1.  

Поворознік Регіну Сергіївну, ученицю 7-Б класу

  1.  

Пушкаря Дмитра Сергійовича, учня 7-Б класу

  1.  

Самборську Яну Андріївну, ученицю 7-Б класу

  1.  

Юдіна Олександра Сергійовича, учня 7-Б класу

  1.  

Боднар Вікторію Романівну, ученицю 10 класу

  1.  

Станіславську Марину Олегівну, ученицю 10 класу

  1.  

Харламову Валерію Русланівну, ученицю 10 класу.