Кам'янець-Подільський заклад освіти №15 - заклад сприяння здоров'ю, заклад, дружній до дитини

Понеділок, 18.06.2018, 00:24
Меню сайту
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Жахливо
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 15
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

продовження оприлюднення списків переводу учнів до наступних класів (1-4)

до 5-А класу

                 Балабанову  Валентину 

                 Божинську Валерію 

                 Болюк  Ірму

                 Бродовського Дмитра

                 Вовка  Олександра 

                 Гичуна  Владислава 

                 Гречкосія  Давида 

                 Гуменюка  Даніїла 

                 Данилюка  Вадима 

                 Жулкевську Анастасію 

                 Костюк Єлизавету

                 Кравзюка Дмитра 

                 Кузовенкова  Вадима 

                 Лису Яну 

                 Максименко Софію 

                 Москалевського  Дениса 

                 Муренького  Максима 

                 Намок Вероніку

                 Олійник Дар’ю 

                 Пастух Ірину 

                 Пишнюк Крістіну 

                 Сенюка Арсенія

                 Сидорук Анну

                 Топчієва  Іллю 

                 Худенка Максима

                 Цвяка  Дмитра

                 Чайковського  Андрія 

                 Чечетову  Єлизавету 

                 Чорну  Валерію 

                 Швець Діану

                 Юрківа  Романа

до 5-Б класу

                  Березовського  Максима 

                  Бєктєрєва  Олександра 

                  Гайдамашка Артура

                  Голода  Марка 

                  Грозного  Артура 

                  Долю Іллю 

                  Дубіцького  Богдана 

                  Єрменчук Дар’ю 

                  Єрохову  Вероніку 

                  Єрьоменка  Кирила 

                  Залізняк Катерину

                  Ільєву  Богдану 

                  Кириленка  Даніїла 

                  Кулібик  Владу 

                  Курильову  Катерину 

                  Кучера  Даніла 

                  Лещука  Кіріла 

                  Ничека  Станіслава 

                  Підгорну  Олександру 

                  Попаненка  Іллю 

                  Рибія  Володимира

                  Серветник Катерину 

                  Степанова Владислава

                  Хижняка  Дмитра 

                  Шевчук Вероніку 

                  Шопіна  Даніїла 

                  Яблонську  Валерію 

до 5-В класу

                  Безпалько Аліну

                  Беренду Артема

                  Боднарчук Каріну 

                  Боднарчука  Костянтина 

                  Боднар Ліну 

                  Болоніну  Вероніку 

                  Бондаренко Єву 

                  Вальцер Юлію

                  Вербового  Богдана 

                  Войтовича  Ярослава 

                  Галицького  Павла 

                  Єрменчука  Андрія 

                  Ковальчук Вероніку

                  Карвасарського  Олександра 

                  Лисюка  Дмитра

                  Мельника  Вадима 

                  Москалюка  Ростислава 

                  Ржеп’янського  Олександра 

                  Серафимовича Богдана

                  Сороку  Артема 

                  Сущик Олександру 

                  Федорова  Іллю 

                  Хлібовську  Катерину 

                  Шеремет Ангеліну

                  Шибунька  Івана 

                  Яскульського  Тимофія 

Відповідно до Положення про Похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» нагородити Похвальним листом учнів:

               Горобця Богдана Олександровича, учня 2-А класу

               Григорак Анастасію Олегівну, ученицю 2-А класу

               Грицюка Віталія Дмитровича, учня 2-А класу

               Дулепу Вікторію Миколаївну, ученицю 2-А класу

               Лукіянчук Дарію Геннадіївну, ученицю 2-А класу

               Пекарчука Артема Юрійовича, учня  2-А класу

               Дунець Анастасію Миколаївну, ученицю 2-Б класу

               Калінчука Іллю Романовича, учня 2-Б класу

               Каньовську Анну Віталіївну, ученицю 2-Б класу

               Козачьок Валерію Володимирівну, ученицю 2-Б класу

               Кучера Артемія Олеговича, учня 2-Б класу

               Савчук Катерину Русланівну, ученицю 2-Б класу

               Баранську Яну Олександрівну, ученицю 3-А класу

               Герасименка Андрія Геннадійовича, учня 3-А класу

               Іванус  Дар’ю Юріївну,  ученицю 3-А класу

               Ларіонова Олександра Віталійовича, учня 3-А класу

               Пилярського Владислава Володимировича, учня 3-А класу

               Совган Діану Ігорівну, ученицю 3-А класу

               Блінчук   Валерію  Богданівну,  ученицю  3-Б класу

               Данчука   Віктора   Вікторовича,  учня 3-Б класу

               Манькуту Богдана В'ячеславовича, учня 3-Б класу

               Пилипів Алєна Вікторовича, учня 3-Б класу

               Постой Анну Ігорівну, ученицю 3-Б класу

               Швеця   Дмитра   Володимировича,  учня 3-Б класу

               Кузовенкова  Вадима Дмитровича, учня 4-А класу

               Максименко Софію Олександрівну, ученицю 4-А класу

               Пастух Ірину Ігорівну, ученицю 4-А класу

               Сидорук Анну Богданівну, ученицю 4-А класу

               Березовського Максима Олександровича, учня 4-Б класу

                Гайдамашка Артура Михайловича, учня 4-Б класу

               Грозного Артура Андрійовича, учня 4-Б класу

               Єрохову Вероніку Ігорівну, ученицю 4-Б класу

               Рибія Володимира Сергійовича, учня 4-Б класу

               Серветник Катерину Олександрівну, ученицю 4-Б класу

               Безпалько Аліну Вікторівну, ученицю 4-В класу

               Боднар Ліну Вадимівну, ученицю 4-В класу

               Серафимовича Богдана Юрійовича, учня 4-В класу

               Сороку Артема Олеговича, учня 4-В класу

               Федорова  Іллю  Вадимовича, учня 4-В класу

               Хлібовську Катерину Вадимівну, ученицю 4-В класу.