Кам'янець-Подільський заклад освіти №15 - заклад сприяння здоров'ю, заклад, дружній до дитини

Понеділок, 18.06.2018, 02:18
Меню сайту
Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Жахливо
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 15
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Оприлюднення списків переводу учнів до наступних класів (5-8, 10)

Наказ  36  ру   Про  перевід до наступних  класів 5-8, 10  кл. закінчення 17-18 н.р.

 

2016-2017 н.р.

Відповідно до  частини третьої ст. 34 Закону України "Про загальну середню освіту", Порядку про переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступних  класів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 14.07.2015 року № 762, Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні", за рішенням  педагогічної ради (протокол  № 10     від  12 червня  2017 року), перевести до наступних класів учнів:

до 6-А класу

  1.  

Базюк Єву

  1.  

Бачинську Каріну

  1.  

Білоуса Степана

  1.  

Бояркіна Максима

  1.  

Гончара Валентина

  1.  

Губеліт Лілію

  1.  

Дроздовського Дмитра

  1.  

Колосовського Богдана

  1.  

Константиніва Володимира

  1.  

Короленка Влада

  1.  

Ксьоншкевич Дар’ю

  1.  

Лакатош Вікторію

  1.  

Лауту Володимира

  1.  

Литвинюка Василя

  1.  

Луцика Юрія

  1.  

Маркіну Лілію

  1.  

Мельника Іллю

  1.  

Нів’євську Єлизавету

  1.  

Рудика Дмитра

  1.  

Сітнікову Адріану

  1.  

Славінську Яну

  1.  

Стрілець Флоріану

  1.  

Таєнчук Дар’ю

  1.  

Тесляк Ольгу

  1.  

Ткачук Софію

  1.  

Устінова Богдана

  1.  

Фещенка Степана

  1.  

Чорненьку Анну

  1.  

Шумілєвич Маріну

до 6-Б класу

  1.  

Аксьонову Діану

  1.  

Білоуса Ігоря

  1.  

Боштан Вікторію

  1.  

Бродюка Валентина

  1.  

Вишневську Вікторію

  1.  

Гоголя Дмитра

  1.  

Давидюка Олексія

  1.  

Каньовського Владислава

  1.  

Каратєєву  Вікторію

  1.  

Ківіцьку Олександру

  1.  

Козак Дар’ю

  1.  

Кормилецьку Анастасію

  1.  

Лисюка Нікіту

  1.  

Михайлова Олександра

  1.  

М'яскалюк Ангеліну

  1.  

Пазинюк Тетяну

  1.  

Пасічника Кіріла

  1.  

Підлісного Данила

  1.  

Полярус  Уляну

  1.  

Сов’яка Іллю

  1.  

Стельмаха  Андрія

  1.  

Фенцура  Микиту

  1.  

Шашкєєву Анну

  1.  

Шиндера Артема

  1.  

Юршу Дарію

до 7-А класу

  1.  

Батулу Інну

  1.  

Бегу  Владислава

  1.  

Богуцького Романа

  1.  

Боярську Уляну

  1.  

Воронюк Антоніну

  1.  

Горбатюка Глєба

  1.  

Залевську Тетяну

  1.  

Ківіцького Михайла

  1.  

Колоса Даніїла

  1.  

Корнійчук Олександру

  1.  

Крижевську Катерину

  1.  

Кучер Марину

  1.  

Левчука Владислава

  1.  

Лисюк Анну

  1.  

Мацька Дениса

  1.  

Мрачковську Каріну

  1.  

Паладійчук Юлію

  1.  

Поночовну Яну

  1.  

Рейду Діану

  1.  

Рогожу Святослава

  1.  

Самбор Дар’ю

  1.  

Смалинюка Андрія

  1.  

Соловодову  Олександру

  1.  

Субботіну Дар’ю

  1.  

Суханову Олександру

  1.  

Томашевську Дар’ю

  1.  

Чорненького Віктора

  1.  

Шкробот Діану

  1.  

Ясінського Андрія

до 7-Б класу

  1.  

Андрусиник Наталію

  1.  

Балицького Михайла

  1.  

Басістого Владислава

  1.  

Берегову Вікторію

  1.  

Бобрик Марію

  1.  

Боровську Дарину

  1.  

Волошина Максима

  1.  

Гаврилюка Вадима

  1.  

Григорука Андрія

  1.  

Гунчак Богдану

  1.  

Дишлевича Олександра

  1.  

Загоруйка Владислава

  1.  

Зелінську Дар’ю

  1.  

Калініна Михайла

  1.  

Катеринчук  Валерію

  1.  

Коваля Максима

  1.  

Коваль Юлію

  1.  

Козак Анну

  1.  

Корнєєва Вадима

  1.  

Кшемінську Анастасію

  1.  

Мік Олександру

  1.  

Ніколишена Давида

  1.  

Пишнюка Максима

  1.  

Рашкевич Віолетту

  1.  

Роєцького Артема

  1.  

Тарасевич Вікторію

  1.  

Токовенко Софію

  1.  

Топчієву Катерину

  1.  

Українця Дмитра

  1.  

Якубаша Віталія

до 8-А класу

  1.  

Березовську Крістіну

  1.  

Бонцю  Владислава

  1.  

Буєвську Анну

  1.  

Буженіна Іллю

  1.  

Бурдейну Тетяну

  1.  

Васильчук Крістіну

  1.  

Вересюка Максима

  1.  

Вітковського Владислава

  1.  

Галіцьку Дарію

  1.  

Гонтар Крістіну

  1.  

Дулепу Іллю

  1.  

Зайця Анатолія

  1.  

Земляка Дмитра

  1.  

Клима Андрія

  1.  

Ковків Софію

  1.  

Колісника Дмитра

  1.  

Коханка Дем’яна

  1.  

Левчук Аліну

  1.  

Ляндовську Анастасію

  1.  

Максименка Назарія

  1.  

Матвієнко Юлію

  1.  

Моржак Діану

  1.  

Москалевську Богдану

  1.  

Петрову Дар’ю

  1.  

Рикун Іванну

  1.  

Рудюка Дмитра

  1.  

Рученка Івана

  1.  

Слабого Вадима

  1.  

Филиппова Владислава

  1.  

Швеця Ярослава

  1.  

Шостака Альберта

  1.  

Шпраєр Єлизавету

  1.  

Якобчук Олександру

до 8-Б класу

  1.  

Богуцького Семена

  1.  

Виниченко Дарину

  1.  

Гончар Регіну

  1.  

Гринчук Катерину

  1.  

Грисько Павліну

  1.  

Дак Каріну

  1.  

Дарманського Максима

  1.  

Дороша Дмитра

  1.  

Дудка Дмитра

  1.  

Жулима  Владислава

  1.  

Жулим Олександру

  1.  

Карвасарського Андрія

  1.  

Коритікна Назара

  1.  

Коршка Олексія

  1.  

Куліш Анастасію

  1.  

Маховського Владислава

  1.  

Мельник Валерію

  1.  

Нидзюк Даяну

  1.  

Олійника Івана

  1.  

Осадчука Владислава

  1.  

Палій Вікторію

  1.  

Пянковського Іллю

  1.  

Поворознік Регіну

  1.  

Пушкара Дмитра

  1.  

Ржепянську Анну

  1.  

Самборську Яну

  1.  

Соловодова Владислава

  1.  

Столяра Михайла

  1.  

Томчука Олександра

  1.  

Форкун Єлизавету

  1.  

Фрасинюка Артема

  1.  

Хміля Валерія

  1.  

Юдіна Олександра

продовження