Кам'янець-Подільський заклад освіти №15 - заклад сприяння здоров'ю, заклад, дружній до дитини

Субота, 17.11.2018, 11:13
Меню сайту
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Добре
3. Жахливо
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 15
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Оприлюднення списків переводу учнів до наступних класів (1-4)

Наказ 27  ру  Про перевід до наступних класів учнів 1-4 класів  кінець 17-18 н. р.

 

2016-2017 н.р.

Відповідно до частини третьої  статті 34 Закону України "Про загальну середню освіту", "Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 14.07.2015 року № 762, Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні",  за рішенням педагогічної ради  від 31  травня  2017  року (протокол № 9 ):

Перевести до наступних класів учнів:

до 2-А класу

           Бегу                     Назара

           Бомка                  Артема

           Гончара              Дмитра

           Гутника               Давіда

           Дроздовську       Анастасію

           Зілінського          Дмитра

           Кляпетуру           Володимира

           Княгницького     Єгора

           Коблю                 Катерину

           Ковалика             Артема

           Кононюк             Ангеліну

           Кордонець          Анжеліку

           Крупельницьку   Юлію

           Ксьоншкевича    Олександра

           Кузь                    Софію

           Кучинську           Анну

           Кшемінського     Святослава

           Лук’янчук           Вероніку

           Мулу                   Крістіну

           Олійника             Тараса

           Павленка             Іллю

           Плютинського    Дениса

           Прохорову         Мирославу

           Равську               Маргариту

           Самбор               Марію

           Свічевського       Валентина

           Семенюк              Ольгу

           Сторожук            Вероніку

           Хоменко              Олександру

           Цвяк                    Єву

           Цирканюка         Владислава

           Челядіну              Ольгу

           Чистяк                 Марію

           Ярошевського    Івана

до 2-Б класу

           Арнаут              Владиславу

           Березовського   Іллю

           Вознюк              Валерію

           Герасимова       Тимофія

           Гоголь               Марину

           Гулька               Богдана

           Єрменчука        Максима

           Ільковіч             Валєрію

           Костюка            Олександра

           Котюк                Єкатерину

           Крупську          Вікторію

           Крупського       Максима

           Майгур             Ілону

           Маковецького   Арема

           Марущак          Олексндру

           Мелкіх               Софію

           Мізика               Миколу

           Мітіну               Олександру

           Паламарчука    Данила

           Польового        Станіслава

           Просяну            Поліну

           Рапацьку           Дар’ю

           Савіцьку            Єлизавету

           Семененко         Олександру

           Сторож             Ілону

           Сторож             Яну

           Стратійчука      Юрія

           Теслюка            Артема

           Троняка            Ярослава

           Тустановську    Евеліну

           Цісара               Владислава

           Цимбал             Аліну

           Цюра                 Олександру

           Шкорупу           Артура

до 3-А класу

         Блохніна                  Даніїла

         Боднаренка             Артьома

         Вищуна                   Тимура

         Галінську                Марію

         Горобця                  Богдана

         Григорак                 Анастасію

         Гриневича               Ярослава

         Грицюка                  Віталія

         Гурняк                     Діану

         Дергунову               Віту

         Дулепу                    Вікторію

         Загривого                Юрія

         Зикову                     Дар’ю

         Іванишина               Євгена

         Ковтун                     Ірину

         Крушельницького  Давіда

         Лубка                      Богдана

         Лукіянчук                Дарію

         Пекарчука               Артема

         Поважного              Олександра

         Поворознік             Поліну

         Польового               Кіріла

         Продан                    Софію

         Романова                 Єгора

         Романову                Анастасію

         Самбура                  Дмитра

         Скринченка             Олександра

         Станіславську         Маріну

         Станіславського      Іллю

         Федькова                 Іллю

         Фурман                   Вікторію

до 3-Б класу

           Бабунця             Максима

           Бобрик              Єлизавету

           Бойко                 Єлизавету

           Верстюка           Іллю

           Волкова             Єгора

           Гевака                Мирослава

           Гикаву               Валерію

           Гриська             Ярослава

           Джурляк            Анастасію

           Дунець               Анастасію

           Єрьоменка        Данила

           Калінчука          Іллю

           Каньовську       Анну

           Козачьок           Валерію

           Косован             Олександру

           Кучера              Артемія

           Ладюка              Дмитра

           Металінську      Каріну

           Недоборську     Анну

           Ніколишена       Даніла

           Пелуйко            Ліну

           Савчук               Катерину

           Сантгорєєва      Даніла

           Семенишена      Владислава

           Сковренюка      Владислава

           Сороку              Дениса

           Туржанського   Павла

           Українця           Дениса

           Ферманюка       Артема

           Юршу               Тіхона

           Яковенко           Олександру

                                                      до 4-А класу

           Баранську           Яну

           Бєктєрєва            Сергія

           Воронюка           Єгора

           Галагодзу           Діану

           Герасименка       Андрія

           Гонтар                Кароліну

           Гораш                 Марію

           Зінову                 Дарью

           Іванус                  Дар’ю

           Івасик                  Анну

           Ковтуняк             Валерію

           Косташа              Артема

           Крижанівську     Валерію

           Кулібабу             Павла

           Ларіонова           Олександра

           Міхалевського    Артьома

           Мозолюк             Крістіну

           Пилярського       Владислава

           Поворозніка       Миколу

           Пушкар               Ангеліну

           Рощук                 Софію

           Рущак                 Валерію

           Садову                Каріну

           Скорик                Софію

           Совган                Діану

           Срібняка             Миколу

           Троняка              Максима

           Шатохіну            Юлію

           Швеця                 Максима

           Шмаєра               Дмитра

           Янчик                  Єлизавету

до 4-Б класу

               Блінчук   Валерію 

               Бонцю  Анастасію 

               Василишину  Софію 

               Войцехівського   Миколу 

               Воронюк  Ангеліну 

               Вусікера  Артема 

               Гілявського   Владислава 

               Данчука   Віктора 

               Диновського   Владислава 

               Дрегуш Дар’ю

               Завацьку   Марію 

               Ільницьку   Анастасію 

               Індичук  Ангеліну 

               Кащена  Олександра 

               Кувілу  Валентину 

               Кудринецьку   Мар’яну 

               Кучеренка Стефана

               Манькуту   Богдана 

               Пилипів  Алєна 

               Поночовного   Дениса 

               Постой  Анну 

               Потупу Нікіту

               Присяжнюк  Марію 

               Свіцкого   Максима 

               Соєцького   Ярослава 

               Топоровську   Яну 

               Федорова   Миколу 

               Швеця   Дмитра 

               Шлапай   Дар’ю 

               Юрчука   Артьома 

               Яловик  Валерію 

               Ящишена   Богдана 

продовження